Розв’язування задач з математики – це дуже цікава й захоплива робота. На цьому сайті Ви можете знайти багато корисного та необхідного Вам при розв’язування контрольних, самостійних, домашніх, тестових робіт, а також при підготовці до іспитів та ЗНО.  Але якщо у Вас не складаються “відносини” з математикою, а “налагоджувати” їх немає часу або бажання, тоді математика стає справжнім ворогом – все стає ще більш незрозумілим та заплутаним, Ви губитеся в цифрах, знаках, символах і розв’язування задач перетворюється на справжні муки.

НЕ ТУРБУЙТЕСЯ!!! У Вас є вихід. Ви можете просто ЗАМОВИТИ виконання необхідної Вам роботи. І я з величезним задоволенням виконаю всю “брудну” роботу за Вас. 

Оскільки розв’язування задач з математики – це не тільки моя робота, а й хоббі, то я завжди радо прийду на допомогу. Ви можете замовити задачі як зі шкільного курсу, так і з вищої математики. 

До виконання роботи я завжди ставлюся дуже відповідально, адже займаюся цим близько 15 років. 

Замовити роботу дуже просто. Вам не обов’язково витрачати свій час для зустрічі зі мною. Ви можете надіслати мені завдання електронною поштою. Ви отримаєте не лише відповіді, але й повне обгрунтоване розв’язання з поясненнями, малюнками, кресленнями, таблицями та графіками. 

А готову роботу поверну Вам у вигляді сканкопій на вказану Вами адресу. За попередньою домовленістю завдання можуть бути оформлені в електронному варіанті. 

Всі завдання виконую якісно, вчасно та недорого. 

Вартість звичайного замовлення – від 10 грн. за задачу (в залежності від об’єму роботи та рівня складності). 

Термін виконання звичайного замовлення – від 3 днів, термінового – від 1 дня. 

Сплатити за виконану роботу Ви можете на картку ПриватБанку через термінал або через систему Приват24. Оплата відбувається в 2 етапи – 50% передоплати і 50% післяоплати (коли отримуєте готову роботу). Термінові замовлення та замовлення високої складності оплачуються попередньо 100 %.

Зв’язатися зі мною Ви можете по телефону або за електронною адресою, вказаними у розділі “Контакти”.

Пам’ятайте МАТЕМАТИКА – ЦЕ ПРОСТО!!!

Зараз на сайті
contador de visitas счетчик посещений
Лічильник сайту
html counterсчетчик посетителей сайта
Календар
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031