Календарне планування

Геометрія, 7 клас

Детальніше

Алгебра, 7 клас

На цій сторінці представлене календарне планування з алгебри для 7-го класу за діючими підручниками, що відповідає чинній програмі з математики. Календарно-тематичне планування з алгебри,  7 клас (за підр. Тарасенкова) (ЗАВАНТАЖИТИ) Календарно-тематичне планування з алгебри, 7 клас (за підр. Мерзляк) (ЗАВАНТАЖИТИ) Календарно-тематичне планування з алгебри, 7 клас (за підр. Мальований) (ЗАВАНТАЖИТИ) Календарно-тематичне планування з алгебри, 7 ...

Детальніше

Математика, 6 клас

На цій сторінці представлене календарне планування з математики для 6-го класу за діючими підручниками, що відповідає чинній програмі з математики. Календарне планування з математики, 6 клас (за підр. Істер) (ЗАВАНТАЖИТИ) Календарно-тематичне планування 6 клас (за підр. Мерзляк) (ЗАВАНТАЖИТИ) Календарне планування з математики, 6 клас (за підр. Тарасенкова) (ЗАВАНТАЖИТИ)  

Детальніше

Математика, 5 клас

  На цій сторінці представлене календарне планування з математики для 5-го класу за діючими підручниками, що відповідає чинній програмі з математики.     Календарне планування з математики, 5 клас (за підр. Істер) (ЗАВАНТАЖИТИ) Календарне планування з математики, 5 клас (за підр.Мерзляк) (ЗАВАНТАЖИТИ) Календарно-тематичне планування, 5 клас (за підр. Тарасенкова) (ЗАВАНТАЖИТИ)

Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *