Головна

“Математика – це просто!”

Шановні відвідувачі, рада вітати вас на сторінках свого сайту. Сподіваюся, що ви знайдете багато цікавого та корисного для себе. Адже мій сайт “Математика-це просто!” – це величезне зібрання матеріалів з математики для всіх. 

Учні можуть знайти готові задачі з поясненнями до всіх тем шкільного курсу математики. Для студентів є розв’язані задачі з повним обгрунтуванням з різних розділів вищої математики. Вчителі ж можуть знайти розробки уроків з математики для всіх класів з презентаціями та додатковими матеріалами.

Мій сайт стає більш наповненим, оскільки я намагаюся постійно оновлювати та збільшувати кількість матеріалів, щоб кожен “спраглий” до математичних знань міг знайти те, що йому потрібно.

На моєму сайті немає сторінок з теоретичним матеріалом. Тут розміщені лише типові задачі, з повним поясненням та обгрунтуванням, розібравшись в яких, можна “потоваришувати” з математикою.

Багато корисного на сайті “Математика – це просто!” можуть знайти і вчителі математики: календарне планування, конспекти уроків, презентації, відео та багато іншого.

“Математика – це просто!” – це сайт, який допоможе Вам освоїти нові та поглибити вже існуючі знання, а також стане Вам незамінним “другом” та “помічником” під час дистанційного навчання.

На сайті легко зорієнтуватись, вибравши в меню необхідний вам розділ та знайшовши потрібну категорію.

Якщо ж у вас все-таки виникли якісь запитання, ви можете завжди скористатися моєю допомогою. Для цього залиште коментар під відповідним записом і я з радістю відповім вам.

Якщо ж запитань багато або ви не знайшли потрібної задачі, зв’яжіться зі мною за телефоном, вказаним у розділі “Контакти” і я обов’язково дам відповідь на ваше запитання.

 Для тих, в кого немає часу шукати відповіді на запитання але розв’язати задачі все ж таки потрібно,  можу виконати завдання на замовлення. Більш детальну інформацію шукайте в розділі “Задачі на замовлення”.

Якщо у вас є питання чи пропозиції щодо ведення сайту або нашої з вами співпраці, прошу висловлювати їх на сторінці “Відгуки та пропозиції”. Завжди відкрита до діалогу та співпраці.